Pasparty

Pasparty - diskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm.

Pasparty na fotky

Rámy sú vybavené sklom s brúsenými hranami, ktoré zaisťuje bezpečné zmeny obrazu bez rizika zranenia. Prvotriedna kvalita pasparty štandardom. Sme tiež radi, že vyrábame individuálne, cenovo dostupné pasparty.

Fotorámiky sú vhodne aj do moderných priestorov, kde dokonale zapadnú. Sú ideálne pre životný štýl mladých ľudí. Rámy na obrazy sa vyrába v mnohých farebných odtieňoch. Vhodné pre moderné obrazy, kresby, fotografie, výtlačky alebo certifikáty.

Informácie o výrobcovi

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca drevených rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

pasparty

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, fotorámiky, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, rámy na obrazy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Pasparty na obrazy

Nenechávajte svoje fotky ležať v zásuvke, ale zútulnite domov alebo pracovisko originálne.

Či už ako darček alebo pre vlastné potreby - tento obrazový rám z dreva je ideálnym miestom na uchovanie vašich spomienok.

Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.

Pasparty online

Rámy na obrazy chránia Vaše snímky pred škrabancami a prachom. Rámovanie je veľmi jednoduché a po zarámovaní sa menšie formáty školské tašky rámov dajú postaviť na stôl alebo príborník. Či už sú to narodeniny, svadby, alebo len výlet s priateľmi, fotografie nás späť vždy vrátia v čase na tie nádherné chvíle.

Namiesto toho, aby zostali v zásuvkách, prečo ich nezavesiť do rámika v kancelárii, spálňi, alebo do obývacej izby? Z našej súčasnej ponuky je teno veľmi štýlový a moderný rám, ktorý skutočne vyhovuje každému domácemu štýlu.

Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.