Rámy na obrazy

Rámy na obrazy do nemeckej značky Hama® - Diskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm.

Rámy na obrazy online predaj

Ramy na obrazy sú určené nielen na skrášlenie bytov, ale aj na kancelárske použitie. Do týchto pekných drevených rámov môžete zarámovať rámy na obrazy svoje vlastné fotky alebo umelecké diela, ktoré Vám budú spríjemňovať život. Ozdobte svoj domov svojimi obľúbenými obrázkami a fotografiami.  Rám vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri.

Fotorámiky sú vhodne aj do moderných priestorov, kde dokonale zapadnú. Sú ideálne pre životný štýl mladých ľudí. Rámy na obrazy sa vyrába v mnohých farebných odtieňoch. Vhodné pre moderné obrazy, kresby, fotografie, výtlačky alebo certifikáty.

Informácie o výrobcovi fotorámikov

Spoločnosť HAMA, nemecký výrobca drevených rámov, bola založená v roku 1923 a v súčasnosti zamestnáva 2500 ľudí. Má pobočky v 17 krajinách, sídli v Monheime ( Nemecko ) a vyrába a distribuuje rámy na obrazy, portrétne fotorámiky, kľúčenky s možnosťou vloženia vlastnej fotky.

rámy na obrazy

Hliníkové rámy od značky NIELSEN, fotorámiky, pasparty do rámov, digitálne fotorámčeky, rámy na obrazy fotoalbumy, FOTO-VIDEO príslušenstvo, školské tašky a ruksaky, príslušenstvo pre mobily, domáce potreby, Audio TV príslušenstvo a autodoplnky.

Rámy na obrazy drevené

Nenechávajte svoje fotky ležať v zásuvke, ale zútulnite domov alebo pracovisko originálne.

Či už ako darček alebo pre vlastné potreby - tento obrazový rám z dreva je ideálnym miestom na uchovanie vašich spomienok.

Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.

Rámy na obrazy lacné

Rámy na obrazy chránia Vaše snímky pred škrabancami a prachom. Rámovanie je veľmi jednoduché a po zarámovaní sa menšie formáty rámov dajú postaviť na stôl alebo príborník. Či už sú to narodeniny, svadby, alebo len výlet s priateľmi, fotografie nás späť vždy vrátia v čase na tie nádherné chvíle.

Namiesto toho, aby zostali v zásuvkách, prečo ich nezavesiť do rámika v kancelárii, spálňi, alebo do obývacej izby? Z našej súčasnej ponuky je teno veľmi štýlový a moderný rám, ktorý skutočne vyhovuje každému domácemu štýlu.

Vhodným doplnkom sú tiež do múzeí, hotelov, kasín a reštaurácií, divadiel a úradov. Môžete si byť istí, že Vaše spomienky budú v bezpečí pred zubom času..